Vítejte!

               

 

 

Vítejte na serveru GameTeam.cz

Jde o webovou hru kde se zhostíš role mafiána a tvým úkolem bude ovládnout celé podsvětí.

Za ka¸dý den aktivního hraní na našem serveru 

dostanete 2 kredity, které by jste si jinak

museli koupit třeba SMSkou

Pozvi na náš server kamaráda a dostaneš dalších

25 kreditů

 EVENT - Lov na Al Capona

 

Byl vyhlášen lov na Alphonse Gabriela Caponeho zvaného Al Capone


 

¸ivý nebo mrtvý

 

ODMĚNA

50 kreditů

Navýšeno na

75 kreditů

Více informací po přihlášení ve foru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hru zajišťuje herní portál GameTeam.cz

 

 

 

GameTeam.cz provozuje herní servery následujících her.

 Minecraft  Call of Duty  Call of Duty United Ofensive  Call of Duty 2  Call of Duty Modern Warfare  Call of Duty World at War  Counter strike 1.6  Counter strike source  Grand Theft Auto San Andreas - Multiplayer  TrackMania Fation Forever  Vietcong  Worl of Warcraft  Terraria Jedi Academy


 

 

 

 

 

Poslední novinky

Nemáš prachy? Mů¸eš si půjčit!  2011-11-18 5:38 PM

swixty
Dnešním dnem se do naší mafie přidal slavný gang Mala noche pocházejíc z Miami. Od tohoto gangu si kdykoliv mů¸eš půjčit prachy, oni jich mají více ne¸ dost. Ovšem není to jen tak proto¸e prachy dostaneš ihned na ruku, ponese tento obchod jisté riziko. o gangu Mala noche se známo, ¸e chtějí prachy vrátit do týdne s 25% přirá¸kou. To znamená, ¸e kdy¸ ti půjčí 2 000 000, do týdne jim musíš vrátit 2 500 000. Pokud by jsi chtěl s prachama zdrhnout, noches mají kumpány po celém světě a ti si tě v¸dycky a všude najdou a prachy si vezmou zpět a nezachrání tě ani trezor, na který mají noches specialisty. Pokud nebudeš mít dostatek peněz, tak ti pořádně jejich gorili pořádně nabančej. Budou se sna¸it tě nezabít ale kdo ví, kdo jinej tě pak dorazí, případně tě okradou o nějaké cennosti, tak¸e očekávám ¸e si s nimi nikdo nebude chtít rozházet dobré vztahy. I boss Mala noche je ovšem člověk, tak¸e myslím, ¸e se s níém bude dát dohodnout třeba i na delší době vrácení peněz. Je známo také ¸e Mala noche chtějí prachy všechny, v hotovosti a zavázané modrou gumičkou, tak¸e nepřijímají splátky.

Jak si za¸ádat o půjčku? Jednoduše! Stačí poslat soukromou zprávu na účet u¸ivatele Mala-noche a on u¸ si to nějaký z jejich chlapíků přečte a projedná to. Někdy mů¸e být doba rozhodování se, zda půjčit prachy nebo ne i delší, tak¸e moc netlačte na pilu.

Doufám, ¸e se v¸dy s Mala noche všichni dohodneme a neskončíme v nemocnici.
Event - Zabij Al Caponeho (50 kreditu)  2011-10-26 7:09 PM

Monty70-Boss
Alphonse Gabriel Capone (17. ledna 1899 Brooklyn, New York - 25. ledna 1947 Palm Beach, Florida) byl jedním z nejznámějších šéfů organizovaného zločinu působících v USA ve 20. letech 20. století. Přesto¸e se má za to, ¸e měl na svědomí popravy mnoha desítek lidí, ¸ádná z vra¸d mu nikdy nebyla prokázána.

Dnes se Al Capone objevil i na našem serveru.
V obavách o prevzetí nadvlády nad zdejším podsvětím se nejsilnější rodiny spojili a vyhlásili

Hon na Al Caponeho
Kdo doručí Al Caponeho ¸ivého, nebo mrtvého získá odměnu ve výši 50-ti kreditů

Al Capone je starý lišák a v podsvětí se pohybuje jako ryba ve vodě. Svoji polohu dovede velmi šikovně skrívat a v případě prozrazení je připraven se hned přesunout do jiné země.

Přeji příjemný lov

Forum o tomto eventu je zde

Příjemný lov.

PS: Jak dostat Al Capona? Nejdříve musíte nalézt zemi, ve které se Al Capone skrývá. Kdy¸ u¸ si myslíte ¸e jste v té správné zemi, dáte v pravém sloupci Trestné činy a v tomto sloupci Vra¸da, vyberete mafiána se jménem Al-Capone a zkusíte zaútočit a tak také poznáte, zda jste v tom správném státu.