Vítejte!

Vítáme Vás v naší hře

Rádi Vás zde uvítáme, budeme rádi, kdy¸ se k nám připojíte.
Hra se neustále zlepšuje, sami si mů¸ete na hlavní stránce všimnout, co ji¸ bylo zakoupeno do hry.

 

Dále se ve hře objeví:
Zlepšený Závod, Skupinová loupe¸, Nový vzhled stránky, Zlepšené Kolo štěstí, Vypnutí ochranných kódů,Poker pro více hráčů, Drogy a Loupe¸.

Přeji příjemnou zábavu.

Poslední novinky

Vylepšení ve hře  2012-04-04 1:12 PM

dawekad7
Odpočet na hlavní stránce
Pokud koupíte tuto mo¸nost, odpočet doby čekání na různé aktivity bude zobrazen na hlavní stránce (po příhlášení). Toto pomáha hráčům naplánovat další aktivity.

Mini-chat
Přidejte chat okno do Vaší hry! Pokud je tato funkce koupena, mů¸ete si vybrat mezi "lištou zpráv" a "mini-chatem".

Krást auta a peníze ostatním hráčům
S tímto vylepšením mů¸ou hráči ukrást peníze a auta jeden druhému pou¸itím sekcí "kráde¸ aut" a "zločiny". Tyto nové funkce budou automaticky aktivovány ve Vaší hře.

Loupe¸ kamionu s penězi
Nová mo¸nost pro Vaši hru: oloupení kamionu! Po zakoupení této funkce se objeví nový odkaz v menu zločinské činy. Kliknutím na tento odkaz mů¸ou hráči krást kamiony a kdo ví, co je vevnitř!

Zlepšená ruleta
Vylepšení, které dodá realistické (animované) kolo do rulety! Po zakoupení automaticky nahradí stůl rulety.

Správa objektů
S tímto vylepšením mů¸ete nastavit cenu různých předmětů (casina, továren na munici, nemocnic atd.) a nastavit, zda hráči mů¸ou pou¸ít tyto objekty před jejich zakoupením.

Filtr slov
S tímto vylepšením mů¸ete filtrovat sprostá slova a spam tak, ¸e budou nahrazena ***. Tento filtr slov se vztahuje na lištu zpráv/chat, rodinnou tabuli, fórum a soukromé zprávy.

Ocenění pro aktivní hráče
Oceňte Vaše aktivní hráče kreditem od 1 do 50 za ka¸dý den, kdy se aktivně účastní Vaší hry. Okolo půlnoci dostane ka¸dý hráč zprávu, která říká, kolik získal kreditu.

Re¸im dovolená
Pokud si zvolíte tuto mo¸nost, hráči nebudou být napadeni, pokud jsou na dovolené. Nicméně, nemů¸ou se přihlásit během dovolené. Skrz menu herního nastavení kdokoliv má přistup k funkci "Beru si dovolenou!", která je automaticky aktivována po zakoupení.

Nastavit stavový řádek
S tímto vylepšením mů¸ete nastavit stavový řádek. Mů¸ete vybírat mezi 5 různými styly.

Vylepšené letiště
Koupit toto vylepšení letiště: uvidíte aktuální mapu a letící letadlo, kdy¸ letíte do jiné země. Mů¸ete si vybrat mezi 4 druhy map do pozadí.

Správa vra¸d
S tímto vylepšením mů¸ete aktivovat aktuální detektivní systém a upravit mnoho dalších nastavení vra¸d. S tímto detektivním systémem musí hráči nejdříve zjistit, v jaké zemi jejich obět ¸ije před tím, ne¸ ji mů¸ou zabít.Vedle aktivování detektiva a schování zemí také mů¸ete přinutit hráče koupit extra zdraví, kdy¸ klesne pod 30%. Taky mů¸ete nastavit, jestli potřebujete určité umístění k tomu, abyste mohli zabíjet, a tím to udělat t츚í při útocích.

Koňské dostihy
Extra funkce casina: koňské dostihy! Po zakoupení bude toto vylepšení automaticky aktivováno ve Vaší hře. Pokud u¸ máte mo¸nost "Správa objektů", tak mů¸ete nastavit cenu stát se majitelem koňské dráhy.

Velikonoční vajíčko
S tímto vylepšením mohou Vaši hráči hledat Velikonoční vajíčka na Vaší stránce. Vajíčka obsahují malá, hezká překvapení.

Svatba
S touto funkcí mů¸ete nahradit závěť svatbou. Sami mů¸ete rozhodnout, kolik bude stát svatba.

PřihlásitJeště nemáte účet? Vytvořit Zapomněl jste heslo? Vyžádejte si nové heslo

Členů

Odkaz přátelům