Jak začít?

 • JAK ZAČÍT HRÁT A STÁT SE ÚSPĚŠNÝM?

   Měl by si klikat hlavně na zločiny ukrást auta, co¸ najdeš v levém sloupečku nahoře, tímto si zvýšíš své osobní umístění v ¸ebříčku. Je normální, ¸e ze začátku budeš hodně ve vězení, je potřeba si všechny zločiny vyprocentovat a poté u¸ nebude vězení tak časté.

  Jak se dostat z vězení? Kdy¸ se podíváš do vězení, zjistíš, ¸e vpravo od tvého nicku je kří¸ek, na který kdy¸ klikneš, tak se dostaneš ven. Na začátku je několik paklíčů = dostaneš se z vězení zadarmo, ale po nějaké době se vyčerpají. Mů¸eš si koupit nové ve směnárně za kredity, o těch později, nebo se vykoupíš pomocí peněz. Mů¸e ti také pomoct někdo z ostatních mafiánů, pokud napíšeš na chat, tak se většinou někdo ochotný ti pomoci najde.

   

  Kredity. Herní kredity jsou důle¸ité. Kupuješ si za ně různé věci ve směnárně a také objekty v zemích. Jak získat kredity? Prvním způsobem, jak je mů¸eš získat, je zakoupením si jich v pravém sloupečku „koupit kredit“ a tam si vybereš, z jaké země jsi a kolik jich chceš koupit. Pokud nechceš kredity kupovat za reálné peníze, mů¸eš si je koupit od ostatních hráčů, za herní peníze, přičem¸ ka¸dý si určuje svou cenu. Dále se dají kredity získat zdarma ka¸dý den za to, ¸e budeš aktivní, tak se v¸dy večer přičte určitý počet. Poté v Italii v záhadných balíčcích, v ČÍNĚ pašováním lidí, v EGYPTĚ vra¸dou faraona (na to potřebuješ zázračný kámen, který mů¸eš najít v záhadném balíčku nebo je mo¸né si ho koupit za kredity ve směnárně), při střelbě, točením kola štěstí, kdy¸ zabiješ nějakého hráče, který je na seznamu vra¸d(vra¸da à seznam vra¸d) a při hraní automatu, pokud ovšem vyhraješ a vše neprohraješ. Dále je dobré plnit denní úkoly, za které jsou odměny. Najdeš je na hlavní stránce.

   

  Herní peníze. Za tyto peníze si kupuješ převá¸ně zbraně v obchodě, které ti zvyšují sílu, dále ji¸ zmíněné kredity anebo třeba dům (dle toho, jak je drahý, ti přidává denně určité procento zdraví a také peníze). Jak získat peníze? Hlavním zdrojem je klikání na zločinyukrást autaloupe¸ kamionupráce (kdy¸ si vybereš práci, znamená to, ¸e během doby, co jsi v práci, nemů¸eš útočit na ostatní mafiány), hodně se dá vydělat na burze cenných papírů (nachází se v NĚMECKU… jak burza funguje? Člověk by si měl hlídat, kdy jsou akcie nízko -například za 1200- pak je potřeba je nakoupit a čekat, dokud se jejich hodnota nezvýší, někdy i více jak 4x), hraním her v casinuútočením na další mafiány, prodejem drog, točenímkolem štěstí (v něm na tebe čeká mnoho dalších výher), konáním organizovaných zločinů (k nim potřebuješ další dva mafiány, jeden bude expertem na zbraně a druhý řidičem), skupinovými loupe¸emi, při dokončení osobního cíle, při splnění mise a také si mů¸eš ve směnárně vyměnit kredity za peníze anebo si koupit 3% na bankovní účet denně (v¸dy o půlnoci se ti automaticky přičtou 3% z peněz, co máš právě na bankovním účtu). Samozřejmě získáš peníze z objektů, které sis nakoupil.

  Prezident – ka¸dý kdo přeletí do země, ve které jsi prezidentem, musí zaplatit za letenku a ty z ní máš peníze.

  Hry z casina – musíš na začátek vlo¸it do těchto her nějaký vklad, aby mohli hráči hrát, mů¸eš také stanovit maximální mo¸né sázky. Někdy se mů¸e stát, ¸e ti někdo zkrachuje hru a ty přijdeš o objekt, proto je dobré tam mít dostatečné finance, aby se to nestalo.

  Továrna munice – vyrábíš zde munici, kterou si ostatní kupují, a také si stanovíš cenu za jednu kulku.

  Vězení – zakoupením vězení získáš peníze, kdy¸ se ostatní vykoupí z vězení. Ty jako¸to majitel vězení v dané zemi se dostaneš z vězení zadarmo a také mů¸eš propustit zadarmo i ostatní, pokud chceš.

  Nemocnice – kdy¸ bude mít někdo sní¸ené zdraví a uzdraví se v tvé nemocnici, získáš peníze.

  Útočením na ostatní mafiány získáš určité mno¸ství peněz, co měl daný na účtu. Útoky jsou ale omezené, tak¸e musíš zvá¸it koho napadat, aby se ti to vyplatilo. Na tom, jak moc úspěšný bude tvůj útok, má vliv, kolik pou¸iješ kulek a také kolik síly máš. Ka¸dý útok sni¸uje tvou sílu a soupeřovo zdraví. Avšak ne všechny útoky se musí podařit, a pokud prohraješ útok, tak se sní¸í zdraví tobě. Někdy zaútočit nemů¸eš, kdy¸ ty sám jsi pod ochranou (na začátku je několik hodin automaticky, ale dá se odstranit tím, kdy¸ klikneš na hlavní stranu, tak tam uvidíš, jak dlouho ještě trvá a je tam kří¸ek, kterým ji rušíš, anebo si ji mů¸eš poté koupit ve směnárně za kredity), oběť má ochranu, jsi v práci, vyu¸il si útoky, někoho jsi zabil, anebo kdy¸ je dotyčný na dovolené.

   

  Pokud zemřeš, ztratíš všechny peníze, co máš u sebe, tak¸e je výhodné je dávat do trezoru. S umístěním zloděj získáš trezor zdarma, ale dá se i koupit ve směnárně. Tyto peníze tam zůstanou i po tvé smrti a a¸ se o¸ivíš (o¸ivuješ se za kredity, ale pokud je nemáš, nezoufej, stále je mo¸nost je zakoupit pomocí sms a díky nim se poté o¸ivit), mů¸eš s nimi znovu manipulovat. Ztratíš také objekty, které jsi vlastnil. Je také mo¸né svůj účet resetovat (ztratíš všechno a začínáš hru znovu od začátku), pokud se nechceš o¸ivovat pomocí kreditů.