Vítejte!

                         Vítejte ve hře MAFIUSU

Čeká vás vzrušující pouť ¸ivotem mafiána od bezvýznamného nováčka, který se ve světě mafie mů¸e propracovat a¸ k pozici skutečného kmotra. Zále¸í na vašem odhodlání a píli, na vašem umění dokázat jednat s ostatními mafiány a obhájit si své místo pod sluncem. Děláním zločinů, plněním misí a osobních cílů nejen stoupá vaše presti¸, ale také si vyděláte slušné peníze, které se vám rozhodně budou hodit k nákupu zbraní pro boj s konkurencí. Staňte se osamělým zabijákem, chlípným pasákem, vydělávej na hazardu nebo si vytvořte svou mafiánskou rodinu a investujte do koupě pozemků.

Hra se teprve rozjí¸dí, přesto má všechna potřebná vylepšení jako minichat, správu států, vězení, závody, střelbu, správu rodiny, vylepšení směnárny, aukcí...
Právě je nejlepší příle¸itost začít hrát a budovat si svou mafiánskou kariéru. Doporučte své přátelé a získejte odměnu 4 dny VIP, které vám vaši práci značně ulehčí.

Máte hluboko do kapsy? HRÁT MŮ´ETE ZCELA ZDARMA. Nikdo vás ani nebude nutit nakupovat si kredity za reálné peníze, je jich pro vás připravených dostatek na to, abyste se za nějaký čas mohli stát prezidentem, ředitelem věznice, nemocnice nebo majitelem casina. Objektů je stále dostatek

http://www.mojemafie.cz/images/gamemap/trans.pngSlovo mafie vzniklo podle některých pramenů ze starého sicilského přídavného jména  mafiusu, které má kořeny v arabském mahjas, co¸ znamená agresivní, chvástavý, vychloubavý. Doslovně přelo¸eno naparovat se, ale mů¸e to také znamenat opová¸livost nebo odvaha.

 

   

PřihlásitJeště nemáte účet? Vytvořit Zapomněl jste heslo? Vyžádejte si nové heslo

Členů