Jak začít?

JAK ZAČÍT HRÁT A STÁT SE ÚSPĚŠNÝM?

 

Měl by si klikat hlavně na zločiny a ukrást auta, co¸ najdeš v levém sloupečku nahoře, tímto si zvýšíš své osobní umístění v ¸ebříčku. Je normální, ¸e ze začátku budeš hodně ve vězení, je potřeba si všechny zločiny vyprocentovat a poté u¸ nebude vězení tak časté.

Jak se dostat z vězení? Kdy¸ se podíváš do vězení, zjistíš, ¸e vpravo od tvého nicku je kří¸ek, na který kdy¸ klikneš, tak se dostaneš ven. Na začátku je několik paklíčů = dostaneš se z vězení zadarmo, ale po nějaké době se vyčerpají. Mů¸eš si koupit nové ve směnárně za kredity, o těch později, nebo se vykoupíš pomocí peněz. Mů¸e ti také pomoct někdo z ostatních mafiánů, pokud napíšeš na chat, tak se většinou někdo ochotný ti pomoci najde.

 

Kredity. Herní kredity jsou důle¸ité. Kupuješ si za ně různé věci ve směnárně a také objekty v zemích. Jak získat kredity? Prvním způsobem, jak je mů¸eš získat, je zakoupením si jich v pravém sloupečku „koupit kredit“ a tam si vybereš, z jaké země jsi a kolik jich chceš koupit. Pokud nechceš kredity kupovat za reálné peníze, mů¸eš si je koupit od ostatních hráčů, za herní peníze, přičem¸ ka¸dý si určuje svou cenu. Dále se dají kredity získat zdarma ka¸dý den za to, ¸e budeš aktivní, tak se v¸dy večer přičte určitý počet. Poté v USA v záhadných balíčcích, v ČÍNĚ pašováním lidí, v EGYPTĚ vra¸dou faraona (na to potřebuješ zázračný kámen, který mů¸eš najít v záhadném balíčku nebo je mo¸né si ho koupit za kredity ve směnárně), při střelbě, točením kola štěstí, kdy¸ zabiješ nějakého hráče, který je na seznamu vra¸d (vra¸da à seznam vra¸d) a při hraní automatu, pokud ovšem vyhraješ a vše neprohraješ. Dále je dobré plnit denní úkoly, za které jsou odměny. Najdeš je na hlavní stránce.

 

Herní peníze. Za tyto peníze si kupuješ převá¸ně zbraně v obchodě, které ti zvyšují sílu, dále ji¸ zmíněné kredity anebo třeba dům (dle toho, jak je drahý, ti přidává denně určité procento zdraví a také peníze). Jak získat peníze? Hlavním zdrojem je klikání na zločiny, ukrást auta, loupe¸ kamionu, práce (kdy¸ si vybereš práci, znamená to, ¸e během doby, co jsi v práci, nemů¸eš útočit na ostatní mafiány), hodně se dá vydělat na burze cenných papírů (nachází se v NĚMECKU… jak burza funguje? Člověk by si měl hlídat, kdy jsou akcie nízko -například za 1200- pak je potřeba je nakoupit a čekat, dokud se jejich hodnota nezvýší, někdy i více jak 4x), hraním her v casinu, útočením na další mafiány, prodejem drog, točením kolem štěstí (v něm na tebe čeká mnoho dalších výher), konáním organizovaných zločinů (k nim potřebuješ další dva mafiány, jeden bude expertem na zbraně a druhý řidičem), skupinovými loupe¸emi, při dokončení osobního cíle, při splnění mise a také si mů¸eš ve směnárně vyměnit kredity za peníze anebo si koupit 3% na bankovní účet denně (v¸dy o půlnoci se ti automaticky přičtou 3% z peněz, co máš právě na bankovním účtu). Samozřejmě získáš peníze z objektů, které sis nakoupil.

Prezident – ka¸dý kdo přeletí do země, ve které jsi prezidentem, musí zaplatit za letenku a ty z ní máš peníze.

Hry z casina – musíš na začátek vlo¸it do těchto her nějaký vklad, aby mohli hráči hrát, mů¸eš také stanovit maximální mo¸né sázky. Někdy se mů¸e stát, ¸e ti někdo zkrachuje hru a ty přijdeš o objekt, proto je dobré tam mít dostatečné finance, aby se to nestalo.

Továrna munice – vyrábíš zde munici, kterou si ostatní kupují, a také si stanovíš cenu za jednu kulku.

Vězení – zakoupením vězení získáš peníze, kdy¸ se ostatní vykoupí z vězení. Ty jako¸to majitel vězení v dané zemi se dostaneš z vězení zadarmo a také mů¸eš propustit zadarmo i ostatní, pokud chceš.

Nemocnice – kdy¸ bude mít někdo sní¸ené zdraví a uzdraví se v tvé nemocnici, získáš peníze.

Útočením na ostatní mafiány získáš určité mno¸ství peněz, co měl daný na účtu. Útoky jsou ale omezené, tak¸e musíš zvá¸it koho napadat, aby se ti to vyplatilo. Na tom, jak moc úspěšný bude tvůj útok, má vliv, kolik pou¸iješ kulek a také kolik síly máš. Ka¸dý útok sni¸uje tvou sílu a soupeřovo zdraví. Avšak ne všechny útoky se musí podařit, a pokud prohraješ útok, tak se sní¸í zdraví tobě. Někdy zaútočit nemů¸eš, kdy¸ ty sám jsi pod ochranou (na začátku je několik hodin automaticky, ale dá se odstranit tím, kdy¸ klikneš na hlavní stranu, tak tam uvidíš, jak dlouho ještě trvá a je tam kří¸ek, kterým ji rušíš, anebo si ji mů¸eš poté koupit ve směnárně za kredity), oběť má ochranu, jsi v práci, vyu¸il si útoky, někoho jsi zabil, anebo kdy¸ je dotyčný na dovolené.

 

Pokud zemřeš, ztratíš všechny peníze, co máš u sebe, tak¸e je výhodné je dávat do trezoru. S umístěním zloděj získáš trezor zdarma, ale dá se i koupit ve směnárně. Tyto peníze tam zůstanou i po tvé smrti a a¸ se o¸ivíš (o¸ivuješ se za kredity, ale pokud je nemáš, nezoufej, stále je mo¸nost je zakoupit pomocí sms a díky nim se poté o¸ivit), mů¸eš s nimi znovu manipulovat. Ztratíš také objekty, které jsi vlastnil. Je také mo¸né svůj účet resetovat (ztratíš všechno a začínáš hru znovu od začátku), pokud se nechceš o¸ivovat pomocí kreditů.

 

Co lze v jaké zemi dělat?

USA – hledání záhadných balíčků

ČÍNA – pašován Číňanů do Evropy

ITÁLIE – pape¸ s tebou vymění extázi za peníze (v neděli nelze)

NĚMECKO – vydělávání peněz na burze cenných papírů

SLOVENSKO – zde si mů¸eš vsadit na fotbalové výsledky 

EGYPT – jednou týdně lze zavra¸dit faraona

RUSKO – jednou týdně mů¸eš mít souboj s členem Ruské mafie

ČESKÁ REPUBLIKA – je zde obchod, kde lze nakoupit zbraně a domy