Vítejte!

REGISTRACE ZDARMA

Vítejte v Shot_gun, jedné z nejlepších mafiánských her, jí¸ kdy poznáte!

V této hře se stanete mafiánem. Mů¸ete zde dělat jakoukoliv kriminální činnost, na ní¸ si vzpomenete. Budete vykrádat obchody, přepadávat obyvatele měst, krást auta, prodávat drogy, organizovat hromadné zločiny, prodávat drogy, pašovat lidi mezi zeměmi, bojovat s ostatními mafiány, vést mafiánské rodiny, ale i navštěvovat rozsáhlá casina, ba je dokonce vlastnit, sportovat, závodit, řídit podniky, soute¸it či dokonce ovládat celé státy...

Budete jedním z příšlušniků skupiny lidí, jim¸ se obecně říká Greenmafiáni. Proč? Odhalte bohatý příběh, který hra má a staňte se jeho neoddělitelnou součástí! Zbavte svět tyranské vlády totalitních re¸imů a nastolte mafiánský pořádek...

Hra obsahuje nezměrné mno¸ství kriminálních aktivit a čím dále se ve hře dostanete, tím více jich odemknete. Od jednoduchých zločinů, na ně¸ stačí pouze kliknout a kostka rozhodne o úspěchu, přes ty, které vy¸adují plánování, aby byly co nejvýdělečnější a nejúspěšnější, po komplexní kriminální aktivity, jim¸ musí velet chytří hráči.

Ve Vašem okolí je spousta různých budov - továrny, nemocnice, aukce, burzy s akciemi nejmocnějších společností, obchody se zbo¸ím z celého světa, banky s nejvyšším zabezpečením, letiště, gará¸e plné aut, posilovny a boxerské kluby - a do všech z nich máte přístup!

A největší budovou (nebo aspoň Vámi asi nejnavštěvovanější) je casino. S hrami jako blackjack, ruleta, hádejte číslo či poker jistě nebudete znudění ani chudí!

Přidejte se a za¸ijte Shot_gun na vlastní pěst!

Doporučujeme si přečíst manuál hry, aspoň jeho sekce VYDĚLÁVAT SKUTEČNÉ PENÍZE a VOLBY ZEMĚ. Pokud si se hrou nebudete vědět rady, neváhejte se na něj kdykoliv obrátit.

Doporučujeme si jako počáteční zemi zvolit Velkou Británii, jeliko¸ se v ní nachází obchod se zbraněmi a ochranou, tak¸e se nejlépe připravíte na souboje s ostatními hráči. Pokud si Velkou Británii nezvolíte, letenka z jakékoliv země do ní je nejlevnější letenkou ve hře.

Poslední novinky

2.B.3.02  2020-02-09 10:45 AM

FUFENHAF
Dnes vyšel nový patch 2.B.3.02. Tento Patch rebalancuje hru a zlepšuje její vzhled.

1) Barvy jmen hráčů a členů týmu byly změněny, aby byly výraznější.

2) Maximální počet objektů ve vlastnictví byl sní¸en na 8 celkových objektů, počet objektů na hodnost byl zvýšen na 2 objekty na postavení.

3) Došlo ke slevě všech objektů:
Prezident z 1000 kreditů na 800 kreditů
Továrna munice z 750 kreditů na 500 kreditů
Nemocnice z 500 kreditů na 350 kreditů
Blackjack, Hádejte číslo a Ruleta z 300 kreditů na 200 kreditů
2.B.3.01  2020-02-07 5:43 PM

FUFENHAF
První patch realesu 2.B.3 je zde - 2.B.3.01.

Jeliko¸ tento patch nepřináší ¸ádné změny pro současné hráče hry, pouze pro ty budoucí, není zobrazen na stránce novinek, nachází se pouze na hlavní stránce pro odhlášené.
Seznam všech změn:

Peníze na bankovním účtě, s nimi¸ hráči začínají, byly všechny přesunuty do hotovosti.
Hráči tedy začínají s penězi v hotovosti 150.000€ a na jejich bankovním účtě není nic

Počáteční ochrana hráčů před příchozími útoky byla zvýšena z 36 hodin na 48 hodin.
2.B.3.00  2020-02-05 9:19 PM

FUFENHAF
Dovolte mi představit Vám nový release 2.B.3.00.
Tento release přináší především stabilizaci hry, ale rovně¸ přidává i nové funkce:
Počet zemí byl permanentně zafixován na 20 zemí (z dosavadních 28). Těchto dvacet zemí se bude ve hře vyskytovat při všech událostech. Dále mohou být v rámci různých událostí dočasně být přidány určité země, ale ty budou po skončení události odstraněny.

Hra se ji¸ neptá na Vaše pohlaví (a to není zobrazeno na Vaší stránce). Proč bychom my (Tým) či ostatní hráči měli znát Vaše reálné pohlaví a proč by mu¸i neměli být mo¸nost hrát za ¸eny a naopak.

Po delším zkoušení různých variant byla energie nastavena na maximální hladinu 15 a rychlost její obnovy 10 minut.

Byla nastavena sezóna hledání Záhadných balíčků v indickém Taj Mahalu - hledají se pouze na jaře a v létě. Zároveň je od příštích let budete moci hledat i v jiných zemích.

Ka¸dý měsíc se mění země, je¸ hostí fotbalový turnaj. Země se střídají v abecedním pořadí a ka¸dá stálá země má vlastní fotbalový tým.

V rámci redukce zemí byla Aukce přesunuta do Austrálie.

V rámci redukce zemí byl Trezor přesunut na Kubu.

V rámci redukce zemí byl Obchod přesunut do Velké Británie (země s nejlevnější letenkou).

Poker má nový vzhled!

Stabilizovali jsme ceny různých předmětů (kulek, zdraví, lístků...), mo¸nosti zisku peněz a počáteční peníze hráčů.

Byla vydána nová mapa na letiště.

Byla zvýšena prodejní cena drog.

Byly lehce sní¸eny šance na zatčení za dr¸ení drog a na havarování při závodu.
Fotbalová sezóna 2020  2020-02-05 11:29 AM

FUFENHAF
Byl aktualizován fotbal v rámci patche 2.B.2.25. Zde najdete výpis všech zemí, je¸ hostí fotbalové turnaje Rightside v roce 2020. Mění se ka¸dý měsíc:


Únor: Austrálie
Březen: Čína
Duben: Egypt
Květen: Etiopie
Červen: Francie
Červenec: Indie
Srpen: Indonésie
Září: Írán
Říjen: Itálie
Listopad: Japonsko
Prosinec: Ji¸ní Afrika