Vítejte!

The Streets !

Zdravím tě !

At u¸ jsi sprejer , pouliční rváč, chuligán, gangster, mafián, zloděj aut, nebo hazardér, tohle jsou TheStreets.
Začni na ulici a propracuj se, doká¸eš se dostat a¸ na vrchol ? Z ulice po luxusní domy a auta to je cíl ka¸dého zločince. Ale pozor ! Ulice je nebezpečná jeden den jsi nahoře v bohatství obklopený luxusnímy vozy a druhý den tě mu¸e někdo zastřelit !! Proto musíš být v¸dy opatrný a dávej si pozor komu věříš a komu ne ! :) Uspěšně začít v zločineckém ¸ivotě je tě¸ké,proto¸e na začátku nemáte takřka NIC a o to t츚í je pokračovat,vypracovat se na vrchol a ukázat všem ¸e na to máš !!!  

Ka¸dý někde začíná, tak tvá sláva mu¸e započít právě zde !!

První oficialní kolo této hry začalo: 1.1.2015 v 00:00

 

O TheStreets:

U¸ z názvu Streets (Tzn. Ulice) nám něco napovídá ¸e se tato hra opravdu nebude s nikým mazlit. Podsvětí ulic je nebezpečné a je velice tě¸ké se vypracovat, naopak příšerně snadné spadnout dolu, všechny aspekty hry se sna¸í tlačit na nejvyšší obtí¸nost hry. Tím pádem kdy¸ uvidíte ve hře někoho velice silného, mocného, tak víte ¸e u¸ zde má ji¸ něco odehráno. Naši hráči mo¸ná bohu¸el, mo¸ná bohudík (zále¸í na vašem usudku, nedostávají ¸ádná privilegia za nic. Vše si tu musíte vybudovat sami... Uzemí, sílu, respekt, spojence, peníze... Je mnoha způsobů jak dosáhnout moci, mů¸ete například zabíjet jiné hráče, krást auta, plánovat organizované zločiny a nebo být třeba mafián podnikatel a kupovat casina, věnovat se burze a být ten kdo si nepotřebuje špinit ruce sám... Způsobů je opravdu nespočet. Ulice je místo neomezených mo¸ností. A proto dosti řečí a otestujte svoje schopnosti pře¸ití v podsvětí na vlastní ků¸i ! Hodně štěstí...

Výhody hrání u nás ?

-Ochotný a aktivní admin tým

-EVENTY

-Za ka¸dých 10-15 aktivných hráčů nové vylepšení

-Všech 50 mo¸ných zemí ! (Z důvodu hrání na jedno jediné kolo a realističnosti)

-O ka¸dé změně ve hře se pořádá hlasování, tudí¸ ka¸dý hráč má mo¸nost ovlivnit budoucnost hry


 

Momentálně zakoupené vylepšení:

-Energie

-Loupe¸ kamionu

-Mini-chat

-Nový design

-Nový ukazatel zkušeností

-Časový odpočet na hlavní stránce

-Krást auta a peníze ostatním hráčům

-Ocenění pro aktivní hráče

-Vlastní statistiky (zobrazují se pouze kdy¸ jste online)

- Nové avatary

- Mo¸nost zalo¸it si vlastní FOTBALOVÝ tým

- Více zemí

- Šťastná hodinka od 15:00 - 15:59

Poslední novinky

Tým na prodej !!!  2015-01-02 7:36 PM

Mstitel
Zdravím všechny hráče The Streets !

Fotbalový tým FK Příbram je nyní na prodej.
Pokud by měl někdo zájem zakoupit klub, piště majiteli.
Podrobnosti o koupi a vlastnictví klubu jsou napsány ve starších novinkách, prosím přečtěte si je !

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Váš Majitel Streets - Mstitel
Veselé vánoce & Šťastný nový rok !  2014-12-21 12:41 AM

Mstitel
Zdravím milý hráči TheStreets.

Tímto vydáním novinek bych vám všem chtěl popřát veselé vánoční svátky a šťastný nový rok !

Jak jistě všichni víte... Chystá se poslední restart, a také bylo zakoupeno vylepšení zprávy zemí. Zde bych to chtěl trošku ujasnit. Nemyslím si ¸e je hraní na kola důle¸ité a právě proto jsem se rozhodl ¸e u nás ¸ádná kola nebudou.
Ano je to nefér vůči hráčům co hru třeba neznají a poznají ji třeba a¸ měsíc po restartu jen¸e ¸ivot v podsvětí není fér. Přecijen jsem u¸ říkal ¸e se budu sna¸it v mé hře co nejvíce tlačit na opravdovou obtí¸nost a realističnost. Alespoň kvůli tomu jsem se rozhodl přidat do této hry maximum mo¸ných zemí, aby bylo alespoň co nejvíce místa.

Chtěl bych ale upozornit ¸e země a jejich počit nejsou uplně 100%. Po restartu ji¸ všechno bude na stálo ale do té doby to musíte brát tento zbytek jako takové "testovací období" tudí¸ mů¸ou být třeba dva tři státy vyřazeny, nebo vyměněny za jiné.

Chtěl bych také říct ¸e se chystá i další vylepšení. Pravděpodobně to bude vylepšené letiště, ale to se ještě uvidí. Očekávejte ho v nejbli¸ší době.

To je asi tak vše co jsem vám chtěl v těchto "vánočních" novinkách sdělit. Mů¸ete mi psát své názory na různé dění momentálně ve hře.

Děkuji za vaši pozornost přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem, váš majitel MCSophy.
Nové avatary & Vlastní fotbalový tým  2014-11-21 3:10 PM

Mstitel
Zdravím vás hráči TheStreets.

Pro začátek chci poděkovat všem co tu začali hrát i po "pádu" této mafie a obnovují to tu spolu se mnou.
Avataři
Co se novinek jako takových týče tak vám píšu oznámení ohledně avatarů ve hře, nachází se zde pouze jeden původní avatar kterému jsem nenašel náhradu jinak tu jsou všichni ostatní nově přidaní. Sna¸il jsem se přidat tak nějak všechny "styly" "pouličních" avatarů aby na ka¸dého vyzbilo, dokonce tam najdete i ¸enský avatar pro naše Streetliferky, neb i dívky mají mo¸nost stát se vládkyněmi podsvětí. Toť vše k avatarům a přesouváme se k druhému tématu.
Vlastní fotbalový tým
Ptáte se: "Co¸e ? Jak to jako myslí, to přeci nejde" a já odpovídám "Omyl !" Rozhodl jsem se ¸e sem pro vás přidám takovou menší blbůstku a to sice tu ¸e si dělám záznamy všech fotbalových utkání a jednou za nějaký čas (jednou za měsíc dejme tomu) vyhodnotím který tým je na tom nejhůře, tento tým vám pak nabídnu systémovou zprávou k prodeji. Jak to bude fungovat a co z toho budete mít ? No bude to pro vás vlastně trošku i risk ale posuďte sami....

Koupě týmu: 6.000.000$
Tým lze přejmenovat...
Zisky / ztráty týmu jsou pro vás následující:
Pokud váš tým vyhraje zápas, bude na vaše konto připsáno 400.000$
Pokud váš tým remízuje, nedostanete ani neztratíte nic.
Pokud váš tým prohraje, bude z vašeho konta odebráno 100.000$

Děkuji za pozornost, novinky ohodnoťte sami.
Přeji hezký zbytek dne.
Váš MCSophy