Vítejte!

Zdravím Všechny hráče.

Hra je prozatím ve stavu,v jakém je,další zlepšení bude postupně,dle počtu registrovaných hráčů.

Zlepšení hry je závislé na tom,kolik lidí si nakoupí kredity.Já jako majitel hry z toho mám 2 mafia ¸etony za nákup 500 kreditů.Nezalo¸il jsem hru,abych z ní měl finanční zisk.Většina podstatného vylepšení stojí od 10 do 35 kreditů,které bych jinak musel koupit za své peníze.

Bývalým spoluhráčúm z Bastardů dám po registraci 50 000 000 peněz do začátku,pokud sem přivedou další nové aktivní hráče.Já,majitel hry i administrátor a moderátor jsme si vypli nenapadnutelnost.

 

Dovoluji si upozornit Všechny budoucí i současné hráče,¸e já jako majitel hry,hráč jakaf a Můj administrátor,hráčka marssi mů¸eme číst veškerou Vaši soukromou komunikaci poslanou přez zprávy a veškerou Vaši komunikaci v mini-chatu.Máme tuto volbu automaticky ve správě hry a nelze jí vypnout!!!Zavazujeme se,¸e ¸ádnou Vaši komunikaci číst nebudeme,přesto zde na tuto mo¸nost upozorňuji,aby později nedošlo k výhrů¸kám za narušení soukromí hráčů.

Pokud zjistím,¸e některý hráč má registraci na více,ne¸ jednu IP adresu,tuto volbu (dvojitý herní účet) mám jako majitel ve správě této hry,budu ¸ádat vysvětlení.Pokud dvojůčet nebude řádně vysvětlen,uděluji bez milosti a protestů BAN na tuto hru na 30 dnů!!!

BAN nav¸dy bude udělen za nadávky,sprosté výrazy,urá¸ky ostatních hráčů a odkazy na pornografii,jiné online hry,browser hry a herní,či jiné servery,včetně odkazů na jiné mafia hry  v mini-chatu.Tento BAN bude udělen po jednom varování mnou,nebo administrátorem hry!!!