Vítejte!

Cosanostraraces – to nejlepší místo pro příznivce všech mafia her!

 

Do hry vstupuješ jako mafián na počátku své kariéry. Jako všude jinde, tak i zde platí, ¸e začátky jsou tě¸ké. Vypracovat se z obyčejného zlodějíčka a¸ na kmotra mafiánské rodiny není jen tak. Cest je hned několik a zále¸í na tobě, jakou strategii si vybereš. Mů¸eš být například osamělý mafián, pasák, dealer, nájemný vrah... ...nebo mů¸eš být mafián podnikatel a pořizovat městské objekty, kasína, továrny... ...nebo se mů¸eš pustit i do politiky a usilovat o prezidentské křeslo... ...nebo si zalo¸ mafiánskou rodinu (nebo do nějaké vstup) a přeber nadvládu nad územím zabráním pozemků státu. Ať u¸ si vybereš jakoukoliv cestu, všechny mají minimálně jedno společné: zábavu a vzrušení při postupu k vrcholu ¸ebříčku! Nechybí toti¸ ani přestřelky mezi mafiány, zločiny, kráde¸e aut, únos prezidenta a mnohé další. Navíc různé státy nabízí i různé speciální akce... ...tady se prostě nudit nebudeš! Ve hře máš navíc k dispozici chat na ka¸dé stránce! Díky němu si u¸iješ ještě více zábavy se spoluhráči. Pokud si ve hře s něčím nebudeš vědět rady, tak na chatu ti spoluhráči pomohou.


Cosanostraraces se hraje na kola. Ka¸dé kolo trvá 50 dnů a po ukončení ka¸dého kola jsou vyhodnoceni nejlepší hráči, kteří pro další kolo obdr¸í skvělé odměny a ocitnou se v síni slávy. Navíc pokud si během jednoho kola pořídíš VIP účet nebo kredity, jsou automaticky převáděny do kol dalších.


Vzhůru za zábavou - hra je zdarma!

Bezplatná registrace do hry

 

  • Kolo je ji¸ v plném proudu a ty teprve přicházíš? To vůbec nevadí! Toto kolo si odehraj jako zkušební a po příštím restartu budou tvé nasbírané zkušenosti k nezaplacení!
  • Nevyhovuje ti hraní na kola? Pak vyzkoušej náš druhý server, kde nejsou ¸ádné restarty a hra bě¸í jako „věčná“: www.cosanostraonline.eu