killer3

U bent nieuw?

Maak dan snel
een speler aan!
Vítejte!

REGISTRACE ZDARMA

Shot_gun (nebo GreenMafia Worldpath) je multiplayer RPG hra ve které si zahraješ za mafiána. Budeš okrádat, vra¸dit, vykrádat, podvádět v politice, hrát v kasinech a mnoho dalšího. V této hře máš mnoho mo¸ností pro to, co bys chtěl udělat. Existuje mnoho způsobů jak tuto hru hrát.

Pokud si chceš vytvořit postavu, stačí kliknout na velký nápis REGISTRACE ZDARMA nahoře. A skutečně je celá tato hra zdarma. Za ¸ádný element této hry neplatíš. Mů¸eš si zakoupit kredity, které ti doká¸í pomoci ve hře a urychlit jí, ale jinak je vše zdarma. A čím více si toho zakoupíš, tím více prostředků budeme mít pro to, abychom tuto hru rozvíjeli.

V této hře také nejsi jediným hráčem a ke komunikaci existuje hned několik způsobů. Dole mů¸eš narazit na mini-chat s kapacitou 8 řádek, co¸ znamená, ¸e si takhle mů¸eš povídat se svými přáteli. Dalším způsobem komunikace jsou zprávy, které mohou přečíst dva lidé. Odesílatel a ty. Je to skvělý způsob pro komunikaci mezi ostatními hráči. A poslední je zamozřejmě fórum, ve kterém mů¸eš řešit všemo¸ná témata.

Zároveň si v této hře mů¸eš zalo¸it rodinu a ta tě ještě více přiblí¸í ostatním členům. V rodině existuje konferenční sál a v tom si mů¸eš povídat s ostatními hráči. Tvá rodina samozřejmě dostane své vlastní fórum, ke kterému mají přístup jen členové tvé rodiny. S rodinou budeš moci vykonávat zločiny a rodina ti samozřejmě bude přinášet nějaký výdělek.

Zahraj si na svém mobilním telefonu:

Hru provozuje server mojemafie.cz: