Vítejte!

REGISTRACE ZDARMA

Vítej! Pokud tuto hru znáš, víš o co se jedná. Pokud tuto hru nehraješ nebo ji neznáš, tak nevíš, o co přicházíš! V této hře budeš krást, vra¸dit, škodit a mnoho dalšího! A pokud tě to ještě nepřesvědčilo, tak nevím co tě přesvědčí, mo¸ná ty screenshoty!

Zahraj si na svém mobilním telefonu:

Poslední novinky

1.4 - Debugger + 1.5.2 - Debugger  2017-09-29 1:21 PM

FUFENHAF
Tento Debugger nahrazuje Francii Brazílií, co¸ přidává nová území.
Zároveń také zvětšuje minichat a okénko chat, které se nezobrazuje v POP Up
1.6.3 - Debugger  2017-09-26 1:03 PM

FUFENHAF
Chápu, ¸e toto neodstraňuje ¸ádné chyby ve hře, ale cokoliv co mění verzi, se nazývá debugger. Byl odstraněn Izrael a byl nahrazen jinou zemí - Saúdskou Arábií. Toto přidává více ne¸ 2 miliony kilometrů čtverečních (a to je dost)
1.6.3  2017-09-24 2:22 PM

FUFENHAF
Co se týče Eventu Válka, který probíhá mezi dny 1. - 29. června a 30. června, byla Ji¸ní Korea ve výhodě - obchod. Zatímco v Ji¸ní Korey si mů¸ete snadno nakoupit výbavu, v Severní Korey musíte přeletět na jih, co¸ vyjde draho.
Proto přibyla nová země - Izrael, která převzala Jihokorejský obchod. Přidala neobsazené území a objekty.

Izrael mů¸e být nahrazen.
1.6.2  2017-09-21 12:01 PM

FUFENHAF
Rozdělená země
Tento update odstraňuje dvě země a přidává dvě jako náhradu
Zrušení
Byly zrušeny dvě země - Kuba (ZČS přesunuta do Itálie, co¸ umo¸ňuje rychlejší návštěvu pape¸e) a Nový Zéland (Obchod přesunut do ji¸ní Korey)
Korea
Zároveň tento update přidává do hry Severní a Ji¸ní Koreu. Ji¸ní Korea nahradila novozélandský obchod, ale jakékoliv objekty či území vlastněné na Novém Zélandu byly nahrazeny aktuální tr¸ní cenou. Severní Korea neobsahuje ¸ádnou výhodu - pouze objekty a půdu pro rodiny.
Válka
Ka¸dý červen se bude konat válka mezi Severní a Ji¸ní Koreou a tuto válku vyhraje stát, který získá více bodů síly (všichni hráči v tomto státu dostanou odměnu, prezident dostane trojnásobek)

PřihlásitJeště nemáte účet? Vytvořit Zapomněl jste heslo? Vyžádejte si nové heslo

Členů